Tietojohtamisen teemapäivät 2023

Tilaisuudessa pääset kuulemaan ja tapaamaan laajaa joukkoa alan ammattilaisia sekä verkostoitumaan toisten osallistujien kanssa!

Aika: 12.-13.10.2023
Paikka: Scandic Park, Helsinki (kartalla)

Tekoälyllä särkymättömään tietojohtamiseen

Tietojohtaminen ry järjestää kansainväliset teemapäivät hyvin ajankohtaisen ja erittäin mielenkiintoisen aiheen - tekoälyn - ympärille. Särkymätön tietojohtaminen on toimintaympäristön nopeaan muutokseen sopeutuvaa tietojohtamista.

Ensimmäistä kertaa kaksipäiväisenä järjestettävä Teemapäivät-tapahtuma verkostoitumisillallisineen tarjoaa monipuolisesti tekoälyä ja sen hyödyntämistä, mahdollisuuksia, osaamistarpeita, rajoitteita ja uhkia käsitteleviä puheenvuoroja valaisevine case-esimerkkeineen.

Tilaisuudessa pääset kuulemaan kovan luokan ammattilaisia - teemapäivien puhujina mm.

  • Camilla Björkvist, J&J MedTech EMEA Commercial Data Lead, Johnson & Johnson (Alankomaat)
  • Risto Linturi, sarjayrittäjä, tulevaisuudentutkija
  • Sami Sulkko, Vice-President, Public Affairs, CGI
  • Tiina Pasanen, ylitarkastaja, Tietosuojavaltuutetun toimisto
  • Oskari Lappalainen, TKI-asiantuntija, Laurea AMK
  • Petteri Järvinen, tietokirjailija

 

Ohjelma

Torstai 12.10.2023 klo 8.30 - 16.45

TEEMA: Tekoälyn hyödyntämisen kansallinen ja kansainvälinen tilannekuva

18.00 -  Verkostoitumisillallinen

Perjantai 13.10.2023 klo 8.45 - 14.30

TEEMA: Tekoäly ja tulevaisuus - uhkia ja mahdollisuuksia

 

  Katso koko ohjelma tästä
 

 

Ilmoittautuminen

Ilmoittaudu teemapäiville tästä linkistä: 
https://forms.gle/n2x8pcXexx6QBrcu8

 

Hinnat

  • Henkilöjäsenet ja yhteisöjäsenten edustajat: 695 € /hlö (*)
  • Ei-jäsenet: 895 € /hlö (*)
  • Osallistuminen vain verkostoitumisillalliselle: 90 € /hlö

(*) Hinnat sisältävät kahden päivän ohjelman, siinä ilmoitetut tarjoilut sekä osallistumisen verkostoitumisillalliselle.

Maksuehdot

Lähetämme laskun heti ilmoittautumisen jälkeen. 

Peruutusehdot

Osallistuminen voidaan peruuttaa maksutta 28.9.2023 mennessä. Tämän jälkeen tehdyistä peruutuksista peritään 100% osallistumismaksusta.

Osallistujan voi vaihtaa toiseen henkilöön.

 

Sponsoriksi? 

Sponsorina saat laajasti näkyvyyttä tapahtuman markkinoinnissa ja itse tapahtumassa sekä sosiaalisessa mediassa, jäsenkirjeessä, verkkosivuilla ja blogeissa. Tuomme esiin myös sponsorimme Tietoasiantuntija-lehdessä.

Sponsorimaksu on 700 € Tietojohtaminen ry:n yhteisöjäsenille ja 1200 € ei-jäsenille. Sponsoripaketti sisältää näyttelypaikan tapahtumassa sekä yhden henkilön osallistumisen tapahtumaan molempina päivinä

Katso tarkemmat tiedot sponsoripaketista tästä.

Ilmoittautuminen sponsoriksi sekä lisätietoja sähköpostiosoitteesta teemapaiva@tietojohtaminen.com

Ilmoittautuessa tulee ilmoittaa organisaation sponsorointiin liittyvän yhteyshenkilön nimi, sähköpostiosoite, puhelinnumero sekä laskutusosoite.

 

Lisätietoa tapahtumasta

Onko sinulla kysyttävää Teemapäivistä?

Ota meihin yhteyttä sähköpostilla:
teemapaiva@tietojohtaminen.com

 

Viimeksi muutettu: 
10.9.2023